Univerzální rodinný krém

  • S BIO hydratačním komplexem
  • S BIO tapiocou a máslem cupuacu z volného sběru
  • Pro všechny typy pleti, všechny pleťové kategorie včetně nemluvňat
  • Vysoká certifikovaná kvalita
  • Hypoalergenní složení

 

Do hloubky vyživující krém s mnohostranným využitím pro celou rodinu (i pro miminka od 6 měsíců). Dříve známý jako ABC krém. Univerzální rodinný krém je hypoalergenní, rychle se vstřebává a je vhodný i pro velmi suchou a citlivou pokožku.

Má velmi příjemnou vůni a je výborný zejména na suché a popraskané ruce, oděrky, suché partie, ekzémy i dermatitidu. Univerzální rodinný krém zklidňuje podrážděnou, zarudlou a citlivou pokožku.

Díky svému složení je nepostradatelným pomocníkem pro všechny členy rodiny, všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Univerzální rodinný krém má opravdu bohaté vyživující složení. Díky jojobovému oleji, máslu karité, slunečnicovému oleji, bambuckému a cupuacu máslu, oleji z grepových semínek, aloe vera a vitamínu E báječně hydratuje, je maximálně efektivní a výborně působí i na velmi citlivou pleť.  

Brazilské máslo cupuacu výborně absorbuje vlhkost a fytosteroly, čímž reguluje produkci lipidů v pokožce. Tím zabraňuje ztrátám hydratace a zároveň působí jako UV filtr. Máslo cupuacu je schopno zadržet až  o 240 % více hydratace v pokožce než glycerin nebo lanolin. V alvě používáme máslo cupuacu z brazilského deštného pralesa, kde pěstování palem cupuacu představuje významnou alternativu monokulturního pěstování sóji. Díky tomu přispívá  k obnově deštného pralesa.

Obsah: 120 ml

DPC: 275 Kč