alva Péče o nohy

Redukce ztvrdlé pokožky až o 70% za 21 dnů!

Jedinečná třístupňová péče o namáhanou kůži nohou, kolenou a loktů. Redukuje ztvrdlou pokožku a zanechává ji jemnou a hladkou, navíc osvěžuje a chrání.

V prasklinách ztvrdlé kůže se hromadí plísně a bakterie, alva balzámy pokožku změkčují, zvyšují její elasticitu a viditelně snižují možnost výskytu dalších prasklin. Vaše paty budou hladké a jemné jako hedvábí.

Unikátní manuka olej spolu s dalšími přírodními esenciálními oleji hrají důležitou roli v hygienické péči o pokožku snadno napadnutelnou bakteriemi. Proto doporučujeme používat alva péči o nohy po sportu, plavání nebo sauně. Vhodná také pro léčbu diabetické nohy. Dermatologicky testováno.

60% procent populace trpí ztvrdlou pokožkou ať už na nohou, kolenou či loktech.

Výrobky jsou koncentrované, proto jedno balení vystačí až 3x déle než klasické.

 

Balzám na ztvrdlou pokožku

Během 21 dní redukuje až 70 % ztvrdlé pokožky na nohou, loktech, rukou a kolenech (prokázáno dermatologickými testy). Odstraňuje ztvrdlou pokožku zapříčiněnou tvorbou kuřích ok a bradavic. Působení je zřetelné již po 2-3 dnech používání! Působí preventivně proti tvorbě plísní (např. mezi prsty u nohou).

Jak funguje? Šalvěj lékařská, tymián a účinné látky vrbové kůry změkčují ztvrdlou pokožku, která se pak snáze uvolňuje.

30ml ● 339 Kč ● 6102

 

Balzám na nohy

Díky obsahu pravého manuka oleje a jiných éterických olejů působí proti tvorbě spor, z nichž vznikají plísně. Praktický a vysoce účinný je především po sportu, návštěvě bazénů a saun. Stimuluje obranné mechanismy pokožky, a proto předchází dalším kožním nemocem a nepříjemnostem. Éterické oleje navíc pokožku osvěžují a působí proti nepříjemnému pachu nohou. Pro dosažení maximálního účinku je ideální použití v kombinaci s alva Balzámem na ztvrdlou pokožku. Měkká a udržovaná pokožka nohou je důležitou součástí reflexní terapie chodidel. Výsledek působení a správné péče můžete pocítit na všech orgánech a celkovém zdravotním stavu.

100 ml ● 274 Kč 

 

Deo sprej na nohy 

Celodenní svěžest pro Vaše nohy
Chrání před nepříjemným pachem, revitalizuje a vyživuje.
Použití: Aplikujte ráno a večer /nebo dle potřeby/přímo na pokožku nohou a mezi prsty.

75 ml ● 274 Kč