alva NOVINKA

Green Equinox - Barvy přírody

 Zářivé barvy a nekonečně mnoho možností v líčení s jediným přípravkem.

  • Všestranně použitelný přípravek dekorativní kosmetiky.
  • Minerální pigmenty ve 24 barvách.
  • Decentní denní líčení i extra výrazné na večírek. 

 

 

 

Příroda stvořila paletu dech beroucích barev. Na světě existuje jen málo věcí, které mají tolik variet jako právě barevná škála. Nekonečná pestrost přírodních odstínů inspirovala jedinečnou řadu přípravků dekorativní kosmetiky, jejichž prostřednictvím můžete dát zelenou své tvořivosti. Přípravky Green Equinox jsou univerzální ve svém použití a velmi snadno se používají. Mají 100% veganské složení a jsou certifikovány značkou BIO, která garantuje tu nejlepší čistotu a kvalitu. Ve spojení s vaší fantazií nebude mít použití přípravků Green Equinox žádné omezení.

 

Jako oční stíny

Požadované množství vybraného odstínu Green Equinox naneste aplikátorem očních stínů nebo vatovým smotkem. Pro zdůraznění odstínu aplikátor před nanášením lehce navlhčete. 

Jako oční linky

Požadované množství vybraného odstínu Green Equinox smíchejte s vodou nebo gelem (např. z aloe vera), vše důkladně promíchejte, dokud nevznikne hladká, tekutá konzistence. Poté aplikujte, jak jste zvyklá.

Jako make-up

Za použití štětce nebo houbičky naneste požadované množství vybraného odstínu Green Equinox, jak jste zvyklá.  

Jako lesk na rty

Přidejte vybraný odstín Green Equinox ke světlému nebo zcela průhlednému lesku na rty a důkladně promíchejte. Naneste pomocí aplikátoru nebo vatového smotku.

Jako rtěnka, konturovací tužka apod.

Požadované množství vybraného odstínu Green Equinox smíchejte s gelem z aloe vera nebo malým množstvím vody. Green Equinox lze také pomocí aplikátoru nebo prstu jednoduše nanést přímo na rty. Pro intenzivnější odstín použijte větší množství. Doporučujeme nanést jako podklad bezbarvý balzám na rty, aby si rty zachovaly svou vláčnost".

Jako lak na nehty

Požadované množství vybraného odstínu Green Equinox přidejte do bezbarvého laku na nehty a řádně promíchejte. Díky unikátnímu systému Green Equinox můžete dokonale sladit barvu vašich nehtů, očních stínů i rtů v jediném, perfektně padnoucím odstínu.

 

TIP: Barvy se mezi sebou dají nádherně kombinovat.

Pro intenzivnější odstín jednoduše naneste větší množství!