FOR HIM

Železný muž Faris Al Sultan spoléhá na řadu alva For Him

Každodenní tvrdý trénink šampióna Havajského železného muže* z roku 2005 Faris Al Sultana znamená extrémní zátěž pro jeho pokožku. Slunce a chlór pleť denně vysušují a velmi vyčerpávají. Přesto Faris netrpí žádnými problémy a jeho pleť září zdravím a spokojeností,, svěřil se totiž do péče alvy – řady For Him.

Havajský mužský triathlon: 3.8 km plavaní; 180 km jízda na kole; 42 km běh

Dobré zprávy, pánové: Mužská pokožka stárne pomaleji! Pokožka mužů obsahuje více kolagenu, je pevnější a elastičtější a dokáže si udržet více hydratace. Stres a negativní vlivy vnějšího prostředí však dokáží způsobit předčasné stárnutí i mužské odolné pokožce. Pleť ztrácí svou pružnost, krevní cirkulace slábne, což je hlavní příčinou oslabení kožních buněk Aby se podařilo dostát specifickým požadavkům mužské pleti, alva vyvinula jedinečnou řadu přírodní kosmetiky speciálně pro muže s novým alva aktivním hydratačním systémem.

alva Hydratační systém s dvojím efektem

• znatelně více hydratace

• ochrana proti předčasnému stárnutí pokožky

Tato inovativní kombinace aktivních ingrediencí - tropickým Kupuakovým máslem, BIO máslem karité, přírodní andirobou, BIO jojobovým olejem, BIO olejem z grepových semínek a vitamínu E výrazně zlepšuje míru hydratace a podporuje obnovu buněk. Kombinací vzácných ingrediencí tak dochází ke zpomalení předčasného stárnutí pleti. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

 

Demen -  deo-sprej-for-him (normální)o krystal sprej INTENSIV

Minerály krystalu poskytují spolehlivou 24hodinovou ochranu před nepříjemným pachem i při velmi intenzivním pocení. BIO aloe vera, vilín a kostival zklidňují a intenzivně pečují o citlivou pokožku podpaží. Díky absenci alkoholu alva deo sprej pokožku nedráždí. Bez alkoholu, sloučenin chloru a konzervačních látek. Nezanechává bílé stopy na oblečení.

75 ml • 235 Kč

 

 

FOR  HIM šampon proti vypadávaní vlasů (normální)

Posilující šampon s BIO kofeinem proti vypadávání vlasů

První šampon na světě s BIO kofeinem pro posílení vlasových kořínků. Podporuje cirkulaci ve vlasové pokožce. Čistě ros

tlinné mycí substance zajišťují jemné, ale účinné mytí. Mentol přináší svěží a chlaivý zážitek. Při pravidelném

používání se můžete těšit z hustých a zdravých vlasů.

200 ml ● 298 Kč

 


Hydratační krém

Denní i noční ochranný krém. Viditelně účinkuje proti tvorbě vrásek a negativním vlivům vnějšího prostředí, volným radikálům a UV záření. Díky speciálnímu složení až 240x zvyšuje míru hydratace. Obsahuje vzácné Kupuakové máslo z brazilského deštného pralesa a jojobový olej a další výživné ingredience posilující pleťové buňky. Výsledkem je svěží, hladká a uvolněná pleť.

60 ml ● 342 Kč ● 3010

Hydratační tělové mléko

Perfektně hydratuje a skvěle se vstřebává. Díky svým jedinečným schopnostem dokáže regenerovat pokožku a zpomalovat předčasné stárnutí. Oceníte ho zvláště po sprchování, koupání nebo saunování. Dodává pleti cenné rostlinné oleje a vitamín E. Zlepšuje tak přirozenou vlhkost a působí proti podráždění. Vitalizující sportovní vůně vás osvěží a vyvolává příjemný pocit po celém těle.

175 ml ● 235 Kč

Sprchový gel

Přináší svěží vůni a jemné 100% přírodní složení, bez použití agresivního lauryl sulfátu. Obsahuje vysoký podíl hydratačních látek, jako např. pšeničné proteiny a allantoin a chrání tak pokožku celého těla i hlavy před vysoušením.

175 ml ● 235 Kč

men - men1.jpg (normální)

 

Kuličkový Deo Krystal

Minerály krystalu poskytují spolehlivou 24hodinovou ochranu i při velmi intenzivním pocení a před nepříjemným pachem BIO aloe vera, vilín a echinacea intenzivně pečují o citlivou pokožku podpaží. Díky absenci alkoholu přirozeně zklidňuje podráždění.

Bez alkoholu, sloučenin chloru a konzervačních látek. Nanášejte jen na neporušenou pokožku! Nezanechává bílé stopy na oblečení.

50 ml ● 235 Kč

Balzám po holení

Speciální ošetřující a hydratující receptura zklidňuje a viditelně vyhlazuje pokožku podrážděnou holením. Bio slunečnicový olej, čistý včelí vosk, cenné rostlinné výtažky z modřínu a účinné látky heřmánku zajišťují optimální ochranu a efektivní péči i o citlivou pokožku krku.

75 ml ● 339 Kč

Gel na holení SENSITIV

Jeho jedinečnost spočívá v neodolatelně hebké pěně, která dovoluje žiletce jemně klouzat po pokožce, aniž by ji zbytečně podráždila. Pšeničné proteiny a allantoin chrání citlivou pleť před vysoušením a ošetřují již během holení. Neobsahuje agresivní lauryl sulfát.

75 ml ● 175 Kč

men - men2.jpg (normální)