alva Coleur - znovu objevená krása

 

EMO oči (normální) EMO pleť (normální) EMO rty (normální)

alva s potěšením představuje novou, inovativní řadu dekorativní kosmetiky Coleur.

Coleur přináší intenzivní barvy, které splňují očekávání těch nejnáročnějších zákaznic i profesionálních vizážistů. Jedinečnost dekorativní kosmetiky alva spočívá v léčebném inovativním složení. Její ingredience totiž pozitivně ovlivňují imunitní systém, jsou vhodné pro všechny typy, včetně citlivé pleti a mají omlazující působení.

  • alva Coleur používá výhradně přírodní barviva;
  • alva Coleur je první dekorativní kosmetikou na světě sWellmune WGP, patentovanou aktivní látkou, která posiluje imunitní systém a působí proti stárnutí;
  • alva Coleur neobsahuje křemičitan hořečnatý a karmín;
  • alva Coleur pudr a růž jsou vyráběny pomocí tradiční technologie „vypalování" nikoliv „stlačování". To zaručuje jejich hedvábnou a sypkou konzistenci bez nutnosti přidání pojiv.

 

Přírodní make-up pro každého

Úkolem kosmetiky je zvýraznit přirozenou krásu každé tváře, vyzdvihnout její přednosti a skrýt nedokonalosti. Klademe si za cíl nejen zkrášlovat ale i podtrhnout jedinečné kouzlo vaší osobnosti. Přírodní dekorativní kosmetika alva v sobě kombinuje matné a klasické tóny v úžasné paletě barev s perleťovým efektem pro každou příležitost. Pokaždé nabídne správný make-up, který vyhoví Vaší náladě a dodá vám dokonalý vzhled i osobité kouzlo.

Záruka kvality

alva je prvním německým výrobcem přírodní kosmetiky, který představil dekorativní kosmetiku splňující přísná kritéria nezávislé certifikační organizace Ecocert. alva tak svým zákazníkům poskytuje 100% jistotu a transparentnost ohledně složení všech produktů.

Wellmune

Wellmune je přírodní látka získaná z kvasnic. Podporuje imunitní systém a působí proti stárnutí. Wellmune WGP, který je chráněn více než 40 patenty, získal ocenění 2007 IFT Food Expo innovation Award především díky prokázané vysoké efektivitě a inovativnímu přínosu. Významné regenerační účinky na pokožku a posilování imunitního systému pokožky činí z Wellmune ideální ingredienci pro kosmetiku. Přírodní kosmetika alva je vůbec prvním výrobcem úspěšně používajícím tuto aktivní ingredienci.

Jaké výrobky najdete v alva Coleur?

Coleur  Tekutý Make-up

Vyrovnává drobné nedostatky a zarudnutí a propůjčuje pleti hedvábně jemný, hladký a dokonale matný vzhled. S obsahem aktivní látky Wellmune, přírodním vitamínem E, extraktem z červených vinných hroznů a pupálkového oleje.

30 ml; 498 Kč

Make-up č.1 (normální) Make-up č.2 (normální)

 

Coleur Pálený kompaktní pudr

Speciální technologie Páleného pudru zaručuje lehounkou, hedvábnou texturu poskytující matný povrch a zároveň přirozenou jemnou barvu. Intenzivně vyživuje pleť díky obsahu Wellmune, oleje z ořechů Macadamia, pupálkového oleje a extraktu z červených vinných hroznů. Samostatná přihrádka na houbičku umožňuje hygienické a čisté uskladnění.

9g; 587 Kč

Pálený kompaktní pudr č.1 (normální) Pálený kompaktní pudr č.2 (normální)

 

Pálený ne stlačovaný

Pálený pudr se suší přibližně 36 hodin při teplotě 180°C v peci vyrobené speciálně pro tento účel a pak je postupně ručně tvarován. Tím je z pudru přirozeně odstraněna vlhkost. Není proto zapotřebí používat pojiva a pudr tak získá hedvábnou, zvláště lehkou konzistenci. Jedná se o století starou metodu, která se pro svoji náročnost dnes již téměř nepoužívá. Pudry a růže vyrobené pálením jsou mimořádně snadno aplikovatelné a  vyznačují se sametovou hebkostí.

 

Coleur Korektor

Zakrývá kruhy pod očima, stopy únavy, drobné nedokonalosti pokožky a zarudnutí, tím pleť perfektně připravuje pro nanesení make-upu. Ideální jako základ pod oční stíny a rtěnku. Obsahuje aktivní látku Wellmune, vyživující olej z meruňkových jader, měsíčkový extrakt, lněný a pupálkový olej.

4g; 395 Kč

Korektor č.1 (normální) Korektor č.2 (normální)

 

Coleur Pálený bronzový pudr

Pálený bronzový pudr rozzáří pleť a dodá jí svěží přirozené opálení. Pro zdravý, atraktivní vzhled s jemným perleťovým efektem. Vyživuje a chrání pleť díky obsahu Wellmune, oleje z ořechů Macadamia, pupálkového oleje a extraktu z červených vinných hroznů. Samostatná přihrádka na houbičku umožňuje hygienické a čisté uskladnění.

9g; 598 Kč

Pálený bronzový pudr č.1 (normální) Pálený bronzový pudr č.2 (normální) Pálený bronzový pudr č.3 (normální)

Coleur Pálená růž

Hedvábně jemná textura v luxusních barevných tónech propůjčuje tvářím záři a svěžest. Coleur Pálená růž zjemňuje vzhled pleti a dodá jí magický vzhled s lehce perleťovým efektem. Vyživuje a pečuje o pokožku díky aktivní látce Wellmune, squalenu z oliv, oleji z ořechů Macadamia
a pupálkovému oleji.

4g; 487 Kč

Pálená růž č.1 (normální) Pálená růž č.2 (normální)Pálená růž č.3 (normální)

 

Coleur Oční stíny Duo

Sladěné odstíny přitažlivých barev zvýrazňují oči a nechají vyniknout jejich přirozené kráse. Aktivní látka Wellmune posiluje citlivá oční víčka, zatímco extrakt z červených hroznů ochraňuje před UV zářením.

4g; 435 Kč

 

Oční stíny DUO č.1 Fuchsia (normální) Oční stíny DUO č.2 Kouřová (normální) Oční stíny DUO č.3 Stříbrná (normální) Oční stíny DUO č.4 Zlatá (normální) Oční stíny DUO č.5 Světlemodrá (normální) Oční stíny DUO č.6 Podzimní les (normální)

 

Coleur Rtěnka

Vyberte si jeden ze šesti atraktivních odstínů pro zvýraznění krásy vašich rtů. Aktivní látka Wellmune a ricinový olej chrání a posilují citlivé rty. Olej z meruňkových jader, přírodní vitamin E a kakaové máslo vyživují a hydratují. Díky jedinečnému složení a zářivým barvám se můžete těšit z hedvábných a přitažlivých rtů.

4 g; 487 Kč

Rtěnka č.1 (normální) Rtěnka č.2 (normální) Rtěnka č.3 (normální)Rtěnka č.4 (normální) Rtěnka č.5 (normální)Rtěnka č.6 (normální)

 

Coleur Lesk na rty

Vykouzlí intenzivní lesk a plnější rty. Použit samostatně dodá rtům lehký romantický nádech, v kombinaci se rtěnkou zdůrazní vaši smyslnost. Aktivní látka Wellmune posiluje jemnou kůži rtů a kakaové máslo intenzivně hydratuje a pečuje. Olej z meruňkových jader, přírodní vitamin E a Karanja olej rty dlouhodobě vyživují a chrání.

10 ml; 435 Kč

Lesk na rty č.1 Transparentní (normální)Lesk na rty č.2 Hnědý (normální) Lesk na rty č.3 Růžový (normální)

 

 

Coleur Tmavě Černá Řasenka

Dodá řasám na objemu a vnese výjimečnou zář do Vašeho pohledu. Zářivá a přilnavá díky arabské gumě (Acacia). Obohacená Wellmune, olejem z divoké růže, přírodním vitaminem E a Candelilla voskem.

10 ml; 487 Kč

Řasenka černá (normální)

 

 

Pouze vysoce kvalitní ingredience a radost

Můžete být jisti, že alva pracuje pouze s nejkvalitnějšími ingrediencemi z kontrolovaného ekologického zemědělství. Používáme například jen nerafinované oleje z prvního lisování. Oblíbené je také kakao z fair trade projektu, který pomáhá životnímu prostředí i drobným brazilským farmářům. Ingredience použité ve výrobcích alva jsou pěstovány lidmi, kteří mají vztah k rostlinám a životnímu prostředí. Na jejich práci navazujeme my se svým zápalem pro vývoj a výrobu té nejlepší přírodní kosmetiky. Užijte si s námi radost a potěšení ze skutečně přírodní a účinné kosmetiky!